Post

Zachowaj spokój i planuj dalej ten ślub...

Dla niektórych przyszłych panien młodych, okres od ogłoszenia zaręczyn do samego wielkiego dnia może być pełen stresu, to radosny czas, ale spójrzmy prawdzie w oczy, planowanie ślubu może czasem stanowić wyzwanie. Dorzućmy do tego pandemię i blokadę kraju i mamy bardzo ciekawą sytuację!

Więc jak przyszła panna młoda może uzyskać trochę spokoju w swoim życiu w tym obecnym czasie? Zebraliśmy kilka wskazówek, aby uzyskać trochę zen i zachować siebie sane, aż nadejdzie czas, aby być w stanie nacisnąć do przodu i uzyskać swój dzień ślubu sfinalizowane. Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby się zrelaksować i upewnić się, że zachowasz spokój przed swoim wielkim dniem, takich jak...

Medytacja

Medytacja jest udowadniać pomagać łagodzić sen problemy, ciężar zagadnienia, stres, ciśnienie krwi i niepokój, i tam są few brides które mówić ciebie że żadny te crept up na one podczas ich ślubnego planowania lub nawet właśnie w dziennym życiu! Medytacja i mindfulness może pomóc Ci być świadomym każdej małej rzeczy, którą robisz, pozwalając Ci wziąć czas z wymaganych i pomóc Ci zachować wszystkie te małe szczegóły w perspektywie.

Praktykuj jogę

Czy jesteś typem do płaczu na filmie Disneya lub chcesz myśleć, że jesteś z twardszych rzeczy, może być zaskoczony, jak bardzo joga może pomóc zrównoważyć swoje emocje. Jeśli jesteś wyjątkowo emocjonalna, joga może pomóc ci przejść przez ceremonię z tuszem do rzęs na swoim miejscu, a dla osób pozbawionych emocji, może pielęgnować bardziej miękką stronę ciebie, którą tylko specjalny dzień, taki jak twój ślub, może wydobyć na powierzchnię.

ślub

Prowadź dziennik

Zawsze dobrze jest dać upust swoim uczuciom, nawet jeśli są one negatywne. Zapisz to, co czujesz w książce lub pamiętniku, a przekonasz się, że będzie to przywoływało wewnętrzną siłę, prawie tak, jakby fizycznie odbierało Ci stres.

Znajdź czas na "siebie".

W tej chwili wszyscy mamy dużo czasu na rękach, więc uważaj, aby nie zmarnować tego czasu, odłóż trochę czasu wieczorem, aby mieć luksusową kąpiel. Zapal świecę, przygaś światło, puść ulubioną muzykę na odtwarzaczu i po prostu zrelaksuj się w cieple i półmroku. Zdziwisz się, jak bardzo cię to zrelaksuje.

Połącz się z partnerem.

Masz zamiar być z nim przez długi czas po ślubie, więc zacznij wcześniej. W rzeczywistości, w tym czasie społecznego dystansu, będziesz miał o wiele więcej połączenia, czy ci się to podoba, czy nie. Połącz się z nimi, ciesz się nimi, podziel się z nimi swoimi nadziejami, marzeniami i obawami. Wspólny problem zmniejsza się o połowę, więc naucz się, jak być najlepszym przyjacielem dla swojego najlepszego przyjaciela.

Najważniejsze jest to - nie trać z oczu tego, o co tak naprawdę chodzi w tym wielkim dniu. Jeśli pamiętasz, że świętowanie swojej miłości i zaangażowania przed wszystkimi bliskimi, a następnie nie będzie stresować się nad sukienki druhen idealnie pasujące ustawienia stołu!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz