Post

Ponadczasowe inspiracje na fryzury i makijaż ślubny

Wciąż nie jesteś zdecydowana na fryzurę ślubną lub jaki makijaż ślubny wybrać? Może pomożemy Ci znaleźć jakąś inspirację, zebraliśmy kilka propozycji noszonych przez nasze prawdziwe Panny Młode. Od niechlujnych koków, po upięcia z przyciągającymi wzrok akcesoriami. To będą fryzury, które panny młode będą chciały nosić w tym roku w drodze do ołtarza! To, co możemy powiedzieć na pewno, to fakt, że jeśli chodzi o makijaż ślubny, bardzo popularny wśród naszych Panien Młodych jest naturalny look, czyli podkreślone oczy, świetlista cera, delikatny róż i usta w kolorze różu lub nude.

Czerpiąc inspirację od Meghann Markle, kosmyki powracają i są większe niż kiedykolwiek. Dwa długie, okalające twarz kosmyki, zwinięte z dala od twarzy to wszystko, czego potrzebujesz, by zmienić zwykłą fryzurę w look na 2019 rok. Do takich kosmyków możesz dobrać kolczyki z perłą w stylu vintage. Prawdziwa panna młoda Sarah (powyżej po lewej) wybrała nasze kolczyki Beverly Earrings, zobacz je tutaj. Makijaż Sary jest tak naturalny i świetlisty, piękne różowe odcienie. Powyżej Melissa, jej fryzura jest ucieleśnieniem detali i klasycznego stylu, taka stylizacja z pewnością przetrwa cały dzień. Uzupełnij ją niewielką ozdobą na głowę. Melissa ma na sobie naszą draperię Marina B.

Sarah była po prostu promienna w dniu swojego ślubu, klasyczne podkreślone oczy i odcienie nude w jej ślubnym makijażu. Sarah miała na sobie nasze ponadczasowe kolczyki Jodie, zobacz je tutaj. Niamh (po prawej) nosiła w dniu ślubu nasz grzebień Michelle, spójrzcie na te wspaniałe zmierzwione fale! Makijaż Nimah pasował do niej idealnie, subtelne kolory i blask.

panna młoda

Powyżej mamy prawdziwą pannę młodą Nimah z jej polerowanymi falami, tak dramatyczny i stylowy wygląd, ta fryzura pasuje do większości długości włosów, wykończ ten wygląd parą kolczyków w kształcie kropli. Nimah wybrała nasze kolczyki Bella. Powyżej znajduje się nasza modelka Edel ubrana w naszą tasiemkę z Zary. Bardzo podobał nam się jej kok w nieładzie i tasiemka okalająca twarz. Jej makijaż był delikatny i ładny, z lekkimi różowymi/ brzoskwiniowymi tonami i podkreślonymi oczami.

Philomena zdecydowała się na ustrukturyzowaną fryzurę, dodając objętości na górze i upinając nisko kok na dole. Jeżeli ta fryzura jest dla Ciebie, dobierz do niej wyraziste kolczyki, Philomena nosiła nasze kolczyki Abigail. Makijaż Philomeny był po prostu nieskazitelny! Kate (powyżej po prawej) wygląda niesamowicie! Makijaż ślubny Kate naprawdę podkreślił jej oczy. Kate miała na sobie nasze kolczyki Jodie w dniu swojego ślubu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz