Post

Spraw, aby wszyscy goście weselni czuli się wyjątkowo dzięki odpowiednim akcesoriom...

Druhny i matki panny młodej są często mocno zaangażowane w pomoc pannie młodej, aby wybrać jej suknię i akcesoria na wielki dzień. Więc dlaczego nie odwrócić tabel i wybrać element dla nich, aby pokazać, jak bardzo doceniasz wszystkie ich wysiłki, które mogą nosić w dniu ślubu też. Ale jaka biżuteria będzie wyglądać najlepiej z ich stroje? Musi być ona wystarczająco wyjątkowa na tak szczególny dzień, jak również musi stanowić właściwy rodzaj oświadczenia. Oto nasz przewodnik jak wybrać biżuterię dla każdej z członkiń Waszego przyjęcia weselnego...

Matka Panny Młodej

Córka traktująca swoją mamę pięknym kawałkiem biżuterii w dniu ślubu jest pięknym gestem. Nie tylko sprawi, że matka panny młodej poczuje się niesamowicie, ale również będzie miała coś do noszenia, cieszyć się i cenić przez wiele lat. Być może szczęśliwe córki również znajdą taki skarb w swojej własnej szkatułce na biżuterię pewnego dnia! Nasza prawdziwa panna młoda Stephanie wybrała te piękne kolczyki dla swojej mamy i były one wielkim hitem tego dnia.

Panny Młode

Wybór pięknej pary kolczyków na sztyftach lub ładnej bransoletki dla Twoich druhen, która nie tylko będzie nawiązywać do motywu przewodniego Twojego ślubu, ale także na zawsze będzie przypominać, że odegrały one ogromną rolę w tym wyjątkowym dniu, to świetny pomysł. To pokazuje twoim druhnom, że są one rzeczywiście częścią twojego przyjęcia weselnego, i że wziąłeś ich własne gusta pod uwagę z tym prezentem. Przy wyborze takiego prezentu warto kierować się zasadą, że osoba nosząca powinna być w stanie cieszyć się z noszenia go więcej niż raz, nie tylko w dniu ślubu. Uważamy, że bransoletka Anastasia jest świetnym wyborem, zarówno efektownym jak i uniwersalnym.

Dziewczyny-kwiaty

wesele

Bycie wybraną jako flower girl to coś, co mała dziewczynka pamięta do końca życia, która mała dama nie lubi się przebierać, czuć się dorosła i być częścią czegoś bardzo wyjątkowego. Zaskocz swoją własną dziewczynę-kwiat z ładnym małym drobiazgiem, który zawsze będzie częścią jej wspomnień z wesela. Nieważne, czy wybierzesz kamień w jej ulubionym kolorze, jej imieniu czy ulubionym zwierzątku (bezpieczne zakłady to miś, kaczka, króliczek i kot) i jest on na tyle delikatny i subtelny, że pięknie uzupełni jej kwiatowy strój, nie możesz się pomylić.

Pan Młody

Nie możesz pominąć Pana Młodego, jeśli chodzi o dodatki ślubne. Wielu mężczyzn może być zniechęconych pomysłem noszenia biżuterii i faktem, że nabywają oni obrączkę, którą będą nosić w dniu ślubu, może doprowadzić ich do granicy komfortu! Ale nie można się pomylić z spinkami do mankietów. Są one wspaniałym prezentem dla panny młodej, który może podarować panu młodemu i jak również mogą być noszone w dniu ślubu, może on je nosić przy innych funkcjach lub nawet w biurze, aby przypomnieć mu o najlepszym dniu jego życia. Jeśli Twój pan młody ma spokojną naturę, może być otwarty na pomysł nowatorskich spinek do mankietów ze słowem "pan młody" na nich, pomysł ten może być następnie skopiowany przez innych członków partii weselnej z napisami takimi jak "drużba" i "ojciec panny młodej". Jeśli chcesz coś bardziej wyszukane, a następnie diamenty nie muszą być zarezerwowane tylko dla narzeczonych.

Z tymi wszystkimi inspiracjami, nie mamy wątpliwości, że wybierzesz odpowiedni prezent dla każdego z członków Twojego przyjęcia weselnego, ale zawsze chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze biżuterii.

Dowiedz się więcej - https://zreczynowybrylant.pl/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz