Post

Trendy w biżuterii na jesień 2023

 

Już niedługo nadejdzie jesień! Uwielbiamy lato, ale nie możemy się doczekać chłodniejszych dni, przytulnych swetrów i, co najważniejsze, nowych stylów biżuterii. W cieplejszych porach roku może być trudniej dobrać dodatki, ponieważ w upale nasze nadgarstki i dłonie rozszerzają się, co czasami sprawia, że noszenie bransoletek i pierścionków staje się niewygodne. Kiedy nadejdą chłodniejsze dni, z niecierpliwością czekamy na możliwość stworzenia stylowych jesiennych strojów z uzupełniającą biżuterią.

Jakie jest 5 modnych stylów biżuterii, o których warto wiedzieć na jesień 2023?

Wyraziste kolczyki

Z sezonu na sezon stylowe kolczyki zawsze się zmieniają. Tej jesieni dominują odważne, ale w różnych stylach. Wybieraj spośród kolczyków wieczorowych, takich jak żyrandole, sztyfty, duże obręcze lub pojedyncze kolczyki. Trend modowy, który wybierzesz, będzie zależał od okazji. Kolczyki wieczorowe są bardziej formalne, podczas gdy kolczyki kontrastowe lub pojedyncze są bardziej wyraziste.

Pierścionki z kamieni naturalnych

Kamienie naturalne stały się ostatnio bardzo popularne, nie tylko ze względu na swój wygląd, ale także przez właściwości. Obecnie można spotkać, coraz większą ilość osób, która nosi pierścionki z kamieniami naturalnymi. Popularne stały się głównie pierścionki na gumce. Aktualnie to jedna z obecnych modowych tendencji wśród biżuterii, zwłaszcza tych z kamieniami naturalnymi.

Bransoletki na rękę

Większość z nas zna bransoletki, mankiety na ręce i nadgarstki, ale co z bransoletkami na ręce? Ten wyłaniający się styl wygląda jak zwykła bransoletka, z tą różnicą, że oplata Twoją dłoń. Jeśli nosisz pierścionki, możesz połączyć je z bransoletką, aby uzyskać bardziej spójny wygląd.

Kolorowe naszyjniki

biżuteria z koralików

W 2023 roku widzieliśmy już wiele naszyjników typu chokers. Naszyjniki te są dla wielu kobiet powrotem do lat 90-tych, ale współcześni projektanci od lat odtwarzają ten styl. W sezonie jesiennym należy spodziewać się czegoś, co nazywa się "dorosłą wersją" chokera: dużego naszyjnika z różnymi odważnymi elementami, który będzie zdobił obojczyk. Modna jest także biżuteria z małych koralików z różnymi ozdobnikami. 


Chcesz kupić wyjątkową biżuterię? Sprawdź jubilera Roren.pl! W ofercie znajdziesz wysokiej jakości biżuterię na każdą okazję. 

Sprawdź:

pierścionki zaręczynowe - https://roren.pl/pol_m_Pierscionki-zareczynowe-157.html

obrączki ślubne - https://roren.pl/pol_m_Obraczki-slubne-171.html


Ponadwymiarowe perły

Biżuteria z pereł jest klasyczna, delikatna i elegancka. Jest popularnym wyborem na specjalne okazje lub jako dodatek do wieczorowej kreacji, noszenie pereł jest prostą, ale piękną propozycją stylistyczną. Tej jesieni projektanci biżuterii zwracają uwagę na to, jak nadać perłom bardziej dramatyczny charakter w codziennych strojach. Rozważ pojedynczą, dużą perłę do wisiorków lub zamocowaną na fajnym, plemiennym pierścionku.

Mieszaj i dopasowuj

Jesienią 2016 roku, trend mieszanych metali był bardzo popularny. Od podstawowych elementów stroju po biżuterię osobistą, prawie każdy łączył srebro z różowym złotem. Rok później, na jesiennych wybiegach mody pojawiło się jeszcze więcej mieszania i dopasowywania. Oprócz prostych kombinacji metali, rzadsze materiały i różne elementy konstrukcyjne są łączone w unikalne elementy biżuterii.

W Hannoush Jewelers of Connecticut uwielbiamy być na bieżąco z najnowszymi trendami w naszej branży. Jako firma rodzinna z największym wyborem luźnych diamentów w Connecticut, zawsze szukamy inspiracji projektowych, aby pomóc wypełnić nasze sklepy z piękną biżuterią.

Odwiedź jedną z naszych dogodnych lokalizacji CT, aby kupić bogatą kolekcję biżuterii już dziś.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz