Post

Jak układać warstwowo biżuterię

Wiosna jest tuż za rogiem, a to oznacza, że nadszedł czas, aby zmienić nasz styl na cieplejszy - dotyczy to również akcesoriów! Kiedy pod koniec marca wyciągasz krótkie rękawy i sukienki, być może zdajesz sobie sprawę, że nadszedł czas na odświeżenie swojej biżuterii. Dużym trendem jest obecnie warstwowe łączenie biżuterii, takiej jak naszyjniki, bransoletki i pierścionki.

Podpowiadamy, jak łączyć i dobierać style, abyś mogła wiosną wypaść jak fashionistka!

Naszyjniki warstwowe

Gdy nie możesz się zdecydować, który naszyjnik założyć, dlaczego nie założyć ich wszystkich? Wykorzystaj w pełni swoją szkatułkę z biżuterią, łącząc je warstwowo, ale pamiętaj o przestrzeganiu poniższych wskazówek, aby zrobić to modnie i praktycznie:

  • Połącz standardowy naszyjnik (16-calowy łańcuszek) z dłuższymi naszyjnikami, aby uniknąć ich splątania.
  • Jeżeli nosisz duży element, podkreśl go prostym naszyjnikiem z łańcuszkiem.
  • Nie martw się o idealne rozmieszczenie łańcuszków, o ile nie będą się plątać.

Swobodny styl to nowa modna rzecz! Możesz łączyć dowolne metale, style i kształty. Jednak początkującym bardziej odpowiada wybór naszyjników w tym samym stylu. Z czasem Twój styl będzie się rozwijał i będziesz mogła nosić bardziej odważne dodatki.

Bransoletki warstwowe

Uwielbiamy wygląd warstwowych bransoletek, ale czasami mogą być niepraktyczne. Na przykład, jeśli spędzasz dzień w pracy pisząc na komputerze, wiszące bransoletki mogą Ci przeszkadzać. Rozwiązaniem jest połączenie na jednym nadgarstku różnokolorowych bransoletek, które ściśle przylegają do ręki.

Nakładanie pierścionków

Możesz z łatwością urozmaicić codzienny strój "cukierkami na rękę", ale ile pierścionków to za dużo? Przy nakładaniu pierścionków zaleca się rozłożenie ich na palcach, aby zmaksymalizować ich wpływ na styl. Wybierz też jedną rękę, na której się skupisz i zminimalizuj ilość pozostałych akcesoriów.

W Hannoush Jewelers of Connecticut mamy najnowsze style od najlepszych projektantów. Aby kupić luźne diamenty, pierścionki zaręczynowe, bransoletki i charmsy, wisiorki, kolczyki i wiele innych, odwiedź jedną z naszych dogodnych lokalizacji w Connecticut i zacznij kompletować swoją biżuterię!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz